Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Problemy z nietrzymaniem moczu - gdzie po pomoc?

Zobacz artykuły na temat:badanienietrzymanie moczulękcewka moczowa
Magdalena Hołownia
Lekarz medycyny
Gdzie po pomoc mogą się zgłosić osoby cierpiące na nietrzymanie moczu? Jest to problem interdyscyplinarny, skupiający uwagę lekarzy kilku specjalności, począwszy od lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, jak i specjalistów w zakresie położnictwa i ginekologii, urologii, a także pediatrii. Masz problemy z nietrzymaniem moczu? Koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Jak spędzić Dzień Dziecka? W kinie na "Angry Birds"

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 26
dodano: 16:31 2016-05-31 przez: ~Agnieszka (217.67.*.*)
W przypadku zainteresowania, zachęcam do wypróbowania darmowej próbki super chłonnych produktów TENA Lady na nietrzymanie moczu. Pod linkiem podanym poniżej będą Państwo mogli zamówić wybrany produkt: http://www.comperialead.pl/a/pp_adserwer.php?link=0a59ae090de3fa5ece55ccbf136cdeda
dodano: 20:09 2016-03-21 przez: ~weria (178.43.*.*)
W moim przypadku problemem pojawił się po drugim porodzie i pomimo różnych ćwiczeń nie zniknął. Także ja skorzystałam z zabiegu laserem monalisa (bardzo dobrze zrobili mi zabieg w Elite). Polecam bo po laserze jest bardzo duża poprawa.
dodano: 18:55 2016-01-11 przez: ~gość (89.67.*.*)
Bardzo krępowało mnie, że moja mama ma ten problem. Porozmawiałam z moją panią doktor na ten temat, dostałam porady, jakie mam robić ćwiczenia, by wspomóc mięśnie. Paniom z Chorzowa polecam doktor Martę Maksym z GZ Medica http://gzmedica.pl/ginekologiczna/
 

Zobacz także:

 
 
Zamów darmowy newsletter