Zalogowany jako: .   Wyloguj się

Problemy z nietrzymaniem moczu - gdzie po pomoc?

Zobacz artykuły na temat:badanienietrzymanie moczulękcewka moczowa
Magdalena Hołownia
Lekarz medycyny
Gdzie po pomoc mogą się zgłosić osoby cierpiące na nietrzymanie moczu? Jest to problem interdyscyplinarny, skupiający uwagę lekarzy kilku specjalności, począwszy od lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, jak i specjalistów w zakresie położnictwa i ginekologii, urologii, a także pediatrii. Masz problemy z nietrzymaniem moczu? Koniecznie przeczytaj ten artykuł.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

Redakcja poleca

Chcesz skomentować artykuł? lub wypowiedz się jako gość:

Autor:
Komentarz:
Liczba komentarzy: 24
dodano: 18:55 2016-01-11 przez: ~gość (89.67.*.*)
Bardzo krępowało mnie, że moja mama ma ten problem. Porozmawiałam z moją panią doktor na ten temat, dostałam porady, jakie mam robić ćwiczenia, by wspomóc mięśnie. Paniom z Chorzowa polecam doktor Martę Maksym z GZ Medica http://gzmedica.pl/ginekologiczna/
dodano: 23:40 2015-12-01 przez: ~Cleopatra (89.72.*.*)
Cena tych specjalistycznych nie różni sie niczym od ceny zwykłych podpasek i tez są do kupienia w wielu drogeriach, więc po co sięgac po półśrodki? Tena Lady za opakowanie kosztuje od 6zł w zalezności od rozmiaru.
dodano: 11:43 2015-11-17 przez: ~anetta (83.6.*.*)
Zwykłe podpaski przemakają a te specjalistyczne od tena lady są chłonne i nie przepuszczają moczu na bieliznę, zatrzymują też ten nieprzyjemny zapach, także bez porównania są lepsze od zwykłych.
Zamów darmowy newsletter